تخفیفات هفته

دسته بندی محصولات

تخفیف اولین خرید

در اولین خرید 5 تا 10 درصد با کد first10 تخفیف بگیرید.

خرید کن

بلاگ

ما را دنبال کنید

فیانی پرفیوم

اگرچه استفاده از خوشبو کننده‌های بدن تاریخچه چند هزار ساله دارد ولی در سال‌های اخیر و با صنعتی شدن تولید استفاده از انواع عطر و ادکلن به بخشی مهم از سبد خرید بسیاری از افراد تبدیل شده است. در دهه‌های اخیر تحقیقات بسیاری نشان داده است که رایحه خوب در بسیاری مواقع می‌تواند تاثیر مهمی در روابط فرد با دیگران داشته باشد. به همین جهت است که برخی از افراد با استفاده از یک نوع عطر می‌توانند تاثیر بیشتری بر ذهن سایرین گذاشته و حتی به عنوان بخشی از اجزای تشکیل دهنده Personal Branding از آن استفاده کنند. به طور کلی انواع عطر‌ها با توجه به میزان خلوص به دسته‌های اسپلش، ادوفرش ( ا تا 3 درصد عطر)، ادکلن (2 تا 5 درصد عطر)، ادوتویلت (5 تا 15 درصد عطر)، ادوپرفیوم (15 تا 20 درصد عطر) و پرفیوم (20 تا 40 درصد عطر) تقسیم می‌شوند. البته معدود کمپانی‌هایی مانند اسفوندو دارای اکستریت پرفیوم نیز هستند.

انواع رایحه‌ ادکلن مردانه

به‌طور کلی عطر‌ها با رایحه‌های گرم، خنک؛ شیرین، تلخ، گل (floral)، میوه و طبیعت شناخته می‌شوند. عموما عطر خنک برای فصول گرم، عطرگرم برای فصول سرد و رایحه‌های گل، میوه و طبیعت نیز در بهار محبوبیت بیشتری دارند. البته برخی افراد نیز با توجه به سلیقه خود در بیشتر مواقع سال از یک نوع ادکلن و یا عطر استفاده می‌کنند. همچنین عطرها دارای 3 نوت ابتدایی یا پایه، میانی و پایانی هستند. این نت‌ها همانطور که از نامشان پیدا است، پس از گذشت مدت زمان مشخصی از اسپری کردن حس می‌شوند.

ماندگاری عطر مردانه

از مهم‌ترین فاکتورهای مشخص کننده کیفیت عطر و ادکلن، ماندگاری است. عطرهای مختلف می‌توانند ماندگاری از چند دقیقه تا چند روز داشته باشند. معمولا دو عامل مهم مشخص کننده ماندگاری است، اول اورجینال بودن ادکلن و دوم نوع رایحه. برای مثال عطرهایی که متعلق به کمپانی‌های شناخته شده و معتبر هستند معمولا ماندگاری بیشتری نسبت به مدل‌های غیر اورجینال دارند. همچنین برخی رایحه‌ها مانند گرم و شیرین معمولا ماندگاری بیشتری نسبت به رایحه‌های خنک دارند.

خرید و قیمت ادکلن مردانه

مهم‌ترین موارد در هنگام خرید انواع عطر و ادکلن عبارتند از اطمینان از اصل بودن محصول و رایحه‌های مختلف آن. در مورد اول، تشخیص اصل بودن محصول برای بسیاری از افراد کار آسانی نیست. به همین جهت خرید از فروشگاه آنلاین معتبر که اصالت محصولات را ضمانت می‌کند، می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. در مورد اطلاعات محصول و نوع رایحه‌ها نیز دارا بودن محتوای کامل و تخصصی فروشگاه‌های اینترنتی معتبر اطمینان بخش است.